Napęd słupkowy 150 cm do bramy przesuwnej

1 800,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

AUTOMAT (NAPĘD) SŁUPKOWY DO BRAMY PRZESUWNEJ 150 cm
 

Najwyższej jakości POLSKIEJ PRODUKCJI napęd słupkowy do bramy przesuwnej. Mechanizm bramy przesuwnej umieszczony został w słupie stalowym ocynkowanym. Przeznaczony jest on do bramy przesuwnej o wadze do około 600kg oraz długości do 9m. Słup z napędem zastępuje słupek podtrzymujacy bramę. W jego górnej części mocuje się na wysięgniku rolkę podtrzymującą, która pracuje w profilu "c" bramy.

Na zamówienie możliwość wykonania słupa w innych wersjach wersjach: 125 lub 170cm wysokości. Podana wysokość odnosi się do konstrukcji stalowej. Całkowita wysokość powiększona jest o 7cm (wysokość daszka z lampką).

W wersji podstawowej słup dostępny jest w wersji cynkowanej. Na zamówienie malujemy na dowolny kolor palety RAL (w tym połysk, półpołysk, mat/ gładki, strukturka itd...). Istnieje możliwość zainstalowania zasilacza 230/24V wewnątrz słupa - należy wtedy bezwzględnie podłączyć przewód ochronny oraz zastosować wyłącznik różnicowo prądowy 30mA.

W mechanizmie przesuwnym zastosowany jest sterownik ELB7E/H. Posiada on pamięć do 34 pilotów (ELB7E), "miękki" start oraz spowalnianie przed zatrzymaniem, ustawialną siłę przeciążenia, funkcję furtki (uchylenie bramy np. 1m na drugim klawiszu pilota), obsługa fotokomórek (bariery fotooptycznej), funkcja automatycznego zamykania itd.

NS
10 Przedmioty

Zobacz także